A couple of adventure, yani biz, gerçek mesleklerimizin yanısıra gezmeyi, lezzetli olan herşeyi ve birbirini çok seven bir çiftiz. Yıllardır süren birlikteliğimizde sıklıkla birbirimize “hadi şuraya gidelim” ya da “uf şunu kesin yemeliyiz” gibi cümleler kurup heyecanlanmışızdır. Bu küçük çaplı maceralarımız bazen hayal kırıklığı ile sonlandı ama çok güzel anılarımız da oldu. Aralarından gıcık olanları eleyip, güzel olanları kişisel sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyorduk, herkes de pek beğeniyordu. Artık kitlelerin çağrısına kayıtsız kalamadık ve bu bloğu açmaya karar verdik :)

Sen bu bloğu takip ederken bir gün eminönünde nefis bir peynirin, başka bir gün tabak tabak yemeklerin peşinde ya da şehrin kargaşasından uzak biryerlerde kafa dinlerken karşına çıkacağız. Elbette bunları yapan tek insanlar biz olmadığımız için senin tavsiyelerini de dört gözle bekliyor olacağız. Sonuçta hayat paylaşınca güzel :)

Her sitenin olmazsa olmazı (bu kuralı kim koydu ayrıca merak ediyoruz) hakkında bölümünü okuduktan sonra blogdaki paylaşımları okumak için şuraya tıklayabilirsin.